Startup Academy Praktyczne Warsztaty Biznesowe - Startup Academy

Startup Academy Praktyczne Warsztaty Biznesowe - Startup Academy Startup Academy (http://startupacademy. pl/) pomaga realizować marzenia o własnym biznesie poprzez organizację intensywnych warsztatów, w trakcie których przekazujemy wiedzę i narzędzia niezbędne do otworzenia własnej firmy.
Startup Academy to program podczas którego pracujemy nad efektywnymi sposobami generowana pomysłów biznesowych, szukamy skutecznego modelu biznesowego, a także doskonalimy ten model z użyciem narzędzia Business Model Canvas. Ponadto przedstawiamy ponad 20 sposobów na generowanie strumieni pieniężnych w biznesie. Na warsztatach można dowiedzieć się jak przetestować pomysł na biznes przy ograniczonych zasobach wykorzystując metodologię Lean Startup. Poruszamy temat finansowania działalności, a także pokazujemy jak konstruować skuteczną strategię komunikacji produktu.
Zainspiruj się do działania, poznaj genezę sukcesów i porażek setek przedsiębiorców i odkryj swój potencjał!
Warsztaty to również szansa na poznanie wartościowych osób, z którymi będziesz mógł stworzyć zespół o uzupełniających się kompetencjach.
Po warsztatach zweryfikuj pomysł na rynku z wykorzystaniem naszej metodologii i zgłoś się do nas na indywidualne konsultacje, gdzie pomożemy Ci w przygotowaniu projektu do pozyskania kapitału na jego rozwój.

Szczegóły strony startupacademy.pl:

Podlinkuj stronę startupacademy.pl:

Startup Academy Praktyczne Warsztaty Biznesowe - Startup Academy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 87