Polaryzacja

Polaryzacja Zespół Polaryzacja powstał w kwietniu 2015 roku. Członkowie zespołu pochodzą z Bieszczad i okolic - od Sanoka po Solinę.
Historia znajomości muzyków sięga jeszcze końca lat 90-tych. Wtedy to powstał pierwszy, w tym składzie, zespół o nazwie "N. S. K. " Po jego rozpadzie członkowie obecnej Polaryzacji uczestniczyli, osobno bądź częściowo razem, w kilku projektach muzycznych tworząc lub współtworząc między innymi; zespół "Pasażer", projekt "Wi Music Project", wciąż istniejący zespół "Horyzont Zdarzeń" czy też duet akustyczny "Michał i Grzesiek".
Muzyka zespołu Polaryzacja to ogólnie pojęty rock z cechami charakterystycznymi dla stylu i jego wielu bocznych ścieżek. Ważnym elementem aranżacji utworów grupy jest muzyczna przestrzeń i "oddech" a wszystko po to by z rozmysłem osadzić w utworze słowa.
Warstwa tekstowa piosenek zespołu to głównie słowa własne bądź zaprzyjaźnionych poetów. Poezja połączona z muzyką rock'ową, nie rzadko, określana jest przez słuchaczy jako poezja rock'owa bądź też rock'owe wiersze.
Doświadczenie zebrane przez lata obcowania z muzyką różnych gatunków, w połączeniu z wierszem, zaowocowało... Polaryzacją, która pozwala spojrzeć inaczej na poezję, być może niekiedy odkryć ją na nowo. Nasycenie emocjami charakterystycznymi dla muzyki rock'owej, ekspresją związaną z możliwościami typowego dla gatunku instrumentarium pozwala oddać w pełni przekaz zawarty w wierszu.

Szczegóły strony www.polaryzacja.com.pl:

Podlinkuj stronę www.polaryzacja.com.pl:

Polaryzacja

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 41