Biuletyny elektroniczne

Biuletyny elektroniczne Przygotowaliśmy setki publikacji dla przedsiębiorstw, przeszkoliliśmy blisko pięćset osób, oceniliśmy niemal tysiąc publikacji w Konkursie Biuletynów Firmowych, stworzyliśmy trzysta artykułów związanych z custom publishing – to wszystko poświadcza naszą wszechstronną wiedzę. Nasi klienci mogą rozwijać się dzięki kooperacji z nami i wykorzystywać wzorce z doświadczeń i rekomendacji naszej agencji wydawniczej.
Proponujemy jasne reguły współdziałania, przygotowania i skosztorysowania projektu, zapisów w porozumieniu. Stawiamy na odpowiedzialność w relacjach z klientami i świadomą wymianę informacji.
Poznajemy specyfikę klienta, jego oczekiwania i długofalowe potrzeby. Chcemy rozstrzygnąć, w jakim otoczeniu działa klient. Dbamy o wzajemne zrozumienie i partnerskie – oparte na szacunku i uczciwości – nastawienie do przygotowania projektu.
Prędko reagujemy na potrzeby klienta – zarówno w kwestiach formalnych (projekt porozumienia, zasady współpracy, wyceny), jak i edytorskich (dostosowanie harmonogramu, zakres opieki merytorycznej, wspomagające projekty wydawnicze).
Naszą wiarygodność tworzymy na otwartej komunikacji z klientami i specjalistycznej opiece merytorycznej. długoletnia kooperacja z klientami i idące za nią zaufanie są stosownym dowodem na naszą skuteczność i jakość przedsięwzięć. Zaufało nam już kilkaset spółek w Polsce.

Szczegóły strony www.agape.com.pl:

Podlinkuj stronę www.agape.com.pl:

Biuletyny elektroniczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 47