Wynajem komfortowych autokarów

Wynajem komfortowych autokarów Buspoland proponuje przewóz osób za sprawą oferty, wynajem busów i wynajem autokarów. Transportujemy osoby na terenie całej Europy poczynając od Hiszpanii i na Grecji kończąc. Dzięki nowoczesnego wyposażenia naszych autokarów, dalekie wypady są bardzo komfortowe. W swoim garażu posiadamy zarówno busy, jak i autokary, więc możemy proponować przewóz osób w mniejszej, jak i liczniejszej grupie. Oferujemy podróże w niezwykle atrakcyjnych cenach na tle rynku. W skład naszej oferty wchodzą następujące pojazdy:
Autokary - VDL Futura (nowy) EURO 6, Man Lion's Coach (nowy) EURO 6, Man Lion's Coach, Scania Irizar
Busy - Mercedes Sprinter
Warto mieć na uwadze, iż oferta jest nieustannie poszerzana.
Zainteresowała Cię oferta Buspoland? Jeśli tak, to zachęcamy do kontaktu. Po poznaniu celu podróży będziemy mogli oszacować wstępny koszt przewozu osób. Nasza siedziba jest ulokowana w Wieliczce, ale autokary oraz busy są widoczne w Krakowie na obszarze parkingowym. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i kierowcom, jacy od dekad pracują w swoim zawodzie, możemy także gwarantować bezpieczeństwo. Nawet w sytuacji gdy jeden z pojazdów zostanie niespodziewanie uszkodzone w trakcie podróży, to natychmiast podstawiany jest inny.
Przedstawiamy też wyposażenie pojazdów. Wszystkie autokary mają następujące wyposażenie:
ABS, ABD, ASR, duże bagażniki, klimatyzacja, indywidualne nawiewy, DVD, mikrofon, siedzenia rozkładane, pasy bezpieczeństwa, podłokietniki, WC, cafe bar, sejf, lodówka, Pełna wersja turystyczna.
Ilość miejsc:
Man Lion's Coach (nowy) - 49 + 1 + 1 norma EURO 6
Man Lion's Coach - 49 + 1 + 1
VDL Futura (nowy) - 57 + 1 + 1 norma EURO 6
Scania Irizar - 49 + 1 + 1

Szczegóły strony buspoland.pl:

Podlinkuj stronę buspoland.pl:

Wynajem komfortowych autokarów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 34